• Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah.azcanlar sok. No:1/45 Çerkezköy/Tekirdağ
  • info@ada-dizayn.com
  • adadizayn@ada-dizayn.com

HAKKIMIZDA

2010 yılından bu yana, inşaat sektöründeki 20 yıllık başarılı tecrübe.

2010 yılında kurulan Ada Dizayn , inşaat sektöründeki 20 yıllık başarılı geçmişiyle ince yapı sektöründe edindiği iş deneyimini modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemleri ile birleştirerek sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Proje ; uygulama ve danışmanlık hizmetlerini, idari ve endüstriyel ( Hotel , Havaalanı , Fabrika , Ofis , Mağaza , Alış Veriş Merkezi ) yapılar ile birlikte konut alanında, uzman mimar ve içmimar kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı projelerde birçok iş disiplinini ( Modüler Bölme Sistemleri; Asmatavan Sistemleri; Alçıpanel Uygulamaları; Kompozit ve Montolama Cephe Uygulamaları ; Ahşap, Cam, Paslanmaz çelik,, Alüminyum Sabit ve Hareketli Mobilyalar ile Yapısal Unsurlar )kendi bünyesinde bir araya getirerek anahtar teslimi taahhüt işleri yaparak, faaliyet göstermektedir.

Firmamız yer aldığı bir çok büyük çaplı projede üstlenmiş olduğu yükümlülüklerini disiplin odaklı çalışma prensibi ile kusursuz olarak yerine getirmiş ve inşaat sektöründe önemli bir yapı taşı olarak görülmeyi başarmıştır. Faaliyet gösterdiğimiz projelerde, başarı ile yürütülen ve sonuçlandırılan çalışmalarımız sonucu referans olarak, kurumsal ve bireysel çok çeşitli, gelişmiş bir müşteri portföyüne sahip olmaya hak kazanmıştır.

Signature

Nurhan BAŞARAN

Ada Dizayn

Misyonumuz

Misyonumuz

Firmamız çalıştığımız bir çok projede; proje ve proje yönetimlerinin liderliğinde diğer disiplinler ile hem dizayn hem de uygulama sahalarında yapıcı, paylaşımcı ve özverili bir koordinasyon sürecinin başarılı projelerin temel taşı olması gerektiğinin bilinci ile hareket etmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Konusunda uzman ekiplerimiz ile uygulama yaptığımız her alanda kalite ve teknik standartların gerekliliklerini yerine getirme konusundaki disiplin anlayışımız sonucu yüklendiğimiz bütün sorumlulukların altından kusursuzca kalkan ve ekip ruhunu sahaya yansıtan başarılı bir şirket profilinin altına imza atmış olmanın gururunu taşıyoruz.

Neden Biz?

20 Yıllık Tecrübe

20 yıllık profesyonel tecrübe ile her zaman yanınızdayız..

Creatif Tasarımlar

Tasarımlarımızı sürekli geliştiriyor ve sizlere uygun hale getiriyoruz...

Kaliteli Ürünler

Kaliteli ve kullanışlı ürün yelpazemis sayesinde bir adım öndeyiz..

Sürekli Gelişiyoruz

Gelişen teknoloji ile birlikte her gün kendimizi yeniliyoruz..

Mutlu Müşteriler

%100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz..

7/24 Destek

Sorun ve problemleriniz için her an yanınızdayız..